O Nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i mamy ponad 10 lat doświadczenia teoretycznego i praktycznego w gastronomii. Ukończyliśmy liczne kursy i szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę poprzez czynną pracę w renomowanych i prestiżowych miejscach. Posiadamy niezbędne umiejętności i kompetencje aby oferować jakość i usługi barmańskie na najwyższym poziomie. Mamy do dyspozycji własne mobilne cocktail bary, eleganckie szkło, wszystkie niezbędne dodatki, pracujemy na własnym sprzęcie barmańskim i to bardzo wysokiej klasy. Przede wszystkim jest to dla nas pasja i to właśnie nią chcemy się z Państwem podzielić, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Setki zweryfikowanych i pozytywnych opinii nie mogą kłamać.

Co oznacza nazwa On The Rocks?

On the rocks znaczy z angielskiego „na skałach”, w barmaństwie „na lodzie”. Jest to napój bardzo prosty w wykonaniu i bardzo popularny na świecie short drink. Przygotowuje się go w szklance typu old fashioned (whiskaczówce) do której dodaje się 2-3 kostki lodu nie więcej ;), wlewa się określoną wódkę może być to whisky, rum, gin. Dla szybszego schłodzenia zamieszać łyżką barmańską bądź innym mieszadełkiem (stirrerem). Na życzenie można dodać twist ze skórki cytrynowej.

Wojciech

Nasz pomysłodawca i założyciel. Od ponad dekady Tworzy zespół pasjonatów sztuki barmańskiej. W pełni poświęca się firmie i pracy. To on odbiera od Was telefony i odpisuje na maile. Jest odpowiedzialny za każdy bar mobilny i za każdą obsługę barmańską. Prywatnie ciągle pogłębia wiedzę
barmańską. Uwielbia uprawiać sporty, zimą nawet morsuje.

Barbara

Nasza piękniejsza połowa baru. Zawsze uśmiechnięta i chętna do mieszania alkoholi. Cały czas tworząc to nowe mikstury. Posiada dar przekonywania na kolejnego i kolejnego drinka. Na co dzień pracuje w renomowanej Gdyńskiej restauracji. Prywatnie również miłośniczka sportu w tym też morsowania.

Paweł

Paweł – barman z 5 letnim doświadczeniem, które nabył podczas pracy w Gdańskich restauracjach i klubach muzycznych. Podczas wesel zagada każdego, tak więc czekając na drinka na pewno nie będziesz stać w ciszy. Poza sztuką barmaństwa, student marketingu i relacji.

Dlaczego My?

Tworzymy zgraną i godną zaufania ekipę wykwalifikowanych barmanów, cały czas pracując w gastronomii. Praca za barem i obsługa barmańska jest dla nas pasją, która gwarantuje rzetelne wykonanie usługi, uśmiech i zadowolenie gości. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i możemy zrealizować mobilny drink bar w przeciągu paru dni dosłownie na ostatnią chwilę. Jednego dnia obsługujemy aż 3 imprezy. Posiadamy własny sprzęt, szkło, dodatki i kilka profesjonalnych barów mobilnych własnej produkcji. Nie musimy niczego pożyczać i nie jesteśmy od nikogo zależni.

On The Rocks Bar – Pasjonaci Sztuki Barmańskiej to tak naprawdę coś więcej niż zwykła praca barmańska. Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym gościom. W zależności od obsługiwanej imprezy i klimatu naszym stylem jest klasyczna obsługa barmańska gości ale również świetnie spełniamy się w working flair za barem. Pomożemy i zorganizujemy dla was każdą imprezę w każdym miejscu w kraju i nie tylko… Nasi zawodowi barmani świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji za barem. Spełnimy wymagania każdego nawet najbardziej wyszukanego podniebienia i sprawimy, że to właśnie Twoje wesele czy inna impreza będzie wyjątkowa i zapadnie długo w pamięci gości!

 

Certyfikaty

Nie zwlekaj, zaplanuj już dziś
swoje wyjątkowe wydarzenie!